Bursa Arçelik Yetkili Servisi

Mudanya Teknik Servisi

Mudanya Teknik Servisi

Mudanya Teknik Servisi

0224 262 2221

Mudanya Teknik Sevisi,montaj,kurulum,arıza,tamir teknik servis,Mudanya Teknik Servisi hızlı çözüm sunar.
Teknik özel servisi hizmeti.

Mudanya Teknik Servisi olarak Teknik markasını tüm beyaz eşya ve ankastre modellerinin bakım montaj ve arıza giderme işlemlerini çözüme kavuşturmaktadır. 

Sevdiklerinizle birlikte ideal bir ortamda yaşamak istiyorsanız ve tercihiniz Teknik  olduysa, cihazınızın servis ve montaj dönemlerini profesyonel bir ekipten yardım alarak çözümlendirmelisiniz.

Bursa genelinde hizmet vermekte ve beyaz eşya, ankastre ürünleri arıza, montaj hizmetlerini en kısa bir içerisinde çözüme ulaştırmaktadır.

Haftanın 6 günü mesai saatleri içinde Teknik servisi talebinde bulunabilirsiniz.

24 saat içerisinde size hizmet verilecektir. Yedek parça değişiminde ve verilen hizmet adına 1 yıllık hizmet garantisi sunan Teknik servisi müşteri memnuniyetini amaç edinen çalışmalar yapmaktadır.

Sizler bizler en iyi hizmeti almak istiyorsanız telefon numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Bursa'nın tüm semtlerine en kısa süre içerisinde hizmet vermekdeyiz. Sizlerde bizlere ulaşarak en iyi hizmet kısa süre içerisinde alabilirsiniz.

Bursa Mudanya Teknik Teknik Servisi

Mudanya Teknik teknik servis profesyonel ekibi beyaz eşya alanındaki tüm sorunlarınız için her zaman hizmetinize hazırdır. Mudanya ve çevre ilçeler civarında hizmet vermekteyiz. Uygun fiyata bakım, onarım ve arıza işlemlerinde çözüme ulaşılmaktadır.

Personelimiz kendi alanlarında profesyonelleşmiş gelişen teknoloji ışığında eğitimlerine devam eden tecrübeli kişilerdir. Beyaz eşya servisliği referanslarımız sayesinde bölgedeki en çok tercih edilen firma olmamızı sağlamıştır.

Müşterilerimizin memnuniyeti için uğraşan alanında uzman personelimiz oluşturduğunuz randevu vaktinde gelir ve yılların verdiği tecrübe ile sorunu nokta atışı tespit eder. Tamiri mümkün olan bir parçaysa tamiri gerçekleşir eğer mümkün olmayan bir parçaysa orijinali ile değiştirir. Bunlar yapılırken tüm hijyen kurallarına uyulur.

Yapılacak olan tüm işlemler hakkında size bilgi verilerek sizin onayınıza başvurulur.

Bizi arayarak Tüm marka ankastre ocak, derin dondurucu, televizyon, klima, buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ve çamaşır kurutma makinesi gibi eşyalarınızın bakımı ve tamirini uygun fiyata yaptırabilirsiniz.

Bursa Servis Hizmetleri olarak ustalığımıza güvendiğimiz için yapmış olduğumuz işlerin tümüne 1 yıl işçilik garantisi veriyoruz.

Mudanya Teknik teknik servisi ile tanışarak yaşadığınız tüm beyaz eşya sıkıntılarınızdan kurtulabilirsiniz.

Bize istediğiniz zaman telefon numaramızdan veya mail adresimizden ulaşarak alanında ilgili ve bilgili personelimizle ön görüşme sağlayabilirsiniz. Yaşamış olduğunuz sıkıntı hakkında bilgi vererek en uygun zamanınızda alanında uzman profesyonel kadromuzu sizlerin adresine yönlendirmekteyiz.

Mudanya Teknik Servisi

Telefon: 0224 262 2221

0224 262 2221